Česko-anglické gymnázium s.r.o.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 24.4.2018
Nepřítomné třídy-11234567891011
1.EnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEngl
2.VExkExk
3.VEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEnglEngl
Nepřítomní učitelé-11234567891011
Hucková Zdeňka(lék)..
Kernerová Nina(Engl)----MucStar....Klo----
Klee Petra(nem)--Muc......Klo-Dra-
Klier Petr(Engl)-......VebErh..--..---
Měšťanová Květa(Exk)......
Pechová Jana(Před)Muc
Šedivý Zbyněk(PedD)ErhErh-..ErhErh..
Štruncová Kateřina(Engl)-........Mar-Mar....---
Změny v rozvrzích učitelů:
Doležalová Yvona2. hododpadáAj2.V (B)
3. hododpadáAj3.V (A)
Draslarová Eva8. hodsupl. (Klee nem)ZSV17.V (ZSV1)+(3.r)za odpadlou
Erhart Lukáš1. hodzměna Tv1.V (TvH)(St)
1. hodspojeno (Šed PedD)Tv1.V (TvD)(St)
2. hodzměna Tv1.V (TvH)(St)
2. hodspojeno (Šed PedD)Tv1.V (TvD)(St)
4. hodsupl. (Kli Engl)VZ1.V(I)za odpadlou
4. hododpadáTv3.V (TvH)
5. hodzměna Tv6.V (TVh)(hř)
5. hodspojeno (Šed PedD)Tv6.V (TvD)(hř)
6. hodzměna ShN4.V (SH-H)(SSV)
6. hodspojeno (Šed PedD)ShN4.V (SH-D)(SSV)
Escobar Castillo Javier Jesus2. hododpadáŠj3.V (ŠJ)
9. hododpadáŠj1. (ŠJz)+
Hucková Zdeňka2. hododpadáČj1.
Kloudová Štěpánka6. hodspojeno (Klee nem)Aj6.V (B)(Poč2)
6. hodzměna Aj6.V (A)(Poč2)
7. hodspojeno (Ker Engl)AjB23. (B2)+(VII)
Marušincová Irena-1. hododpadáFjN1. (FJN)+
1. hododpadáNjKn1. (DSD)+
2. hododpadáNj3.V (DSD)
4. hodspojeno (Štr Engl)Nj4.V (NJ)(III)
6. hodsupl. (Štr Engl)Nj7.V (DSD)(Poč3)za odpadlou
Mašek Petr3. hododpadáM1.
Muckley Stephen1. hodspojeno (Pech Před)Aj2. (A)(Poč4)
3. hodspojeno (Klee nem)Aj6.V (B)(Poč4)
4. hodspojeno (Ker Engl)Aj5.V (B)(IV)
5. hododpadáAk3.V (AkB)
8. hododpadáAk3.V (AkA)
Soukup Pavel7. hododpadáIvt1.
8. hododpadáIvt1.
9. hododpadáSVTN3.V (SVTn)+
10. hododpadáSVTN3.V (SVTn)+
Starčevská Lucie3. hododpadáAj3.V (B)
5. hodspojeno (Ker Engl)Aj4.V (B)(IV)
5. hodzměna Aj4.V (A)(IV)
Šedivý Zbyněk1.-7. hod Obecný pedagogický dozor
Veber Tomáš1. hododpadáČj3.V
3. hodspojeno (Kli Engl)D17.V (D1)+(IV)
6. hododpadáVo3.V
Vejsada Marek5. hododpadáM3.V (AkA)
7. hodpřesun <<Fs8.V (FyS)+(VIII)z 25.4. 7. hod
8. hodpřesun <<M5.V(V)z 25.4. 6. hod
8. hododpadáM3.V (AkB)
Změny v rozvrzích tříd:
1.1. hodNjNJodpadá(Štr)
-1.-11. hod England
1.V1. hodTvTvH(St)změnaErhart Lukáš
1. hodTvTvD(St)spojíErhart Lukáš(Šed)
2. hodTvTvH(St)změnaErhart Lukáš
2. hodTvTvD(St)spojíErhart Lukáš(Šed)
4. hodVZ(I)suplujeErhart Lukáš(Kli)
2.1. hodAjA(Poč4)spojíMuckley Stephen(Pech)
8. hodFjFJodpadá(Huc)
2.V8. hodNjKnNJodpadá(Štr)
1.-2. hod Exkurze
3.3. hodD1D1(IV)spojíVeber Tomáš(Kli)
7. hodAjB2B2(VII)spojíKloudová Štěpánka(Ker)
8. hodZSV1ZSV1(3.r)suplujeDraslarová Eva(Klee)
3.V-1.-11. hod England
4.7. hodNjKnDSDodpadá(Štr)
4.V4. hodNjNJ(III)spojíMarušincová Irena(Štr)
5. hodAjB(IV)spojíStarčevská Lucie(Ker)
5. hodAjA(IV)změnaStarčevská Lucie
6. hodShNSH-H(SSV)změnaErhart Lukáš
6. hodShNSH-D(SSV)spojíErhart Lukáš(Šed)
7. hodThodpadá(Šed)
5.V1. hodNjNJodpadá(Štr)
4. hodAjB(IV)spojíMuckley Stephen(Ker)
8. hodM(V)přesun <<Vejsada Marekz 25.4. 6. hod
8. hodDodpadá(Kli)
6.V3. hodAjB(Poč4)spojíMuckley Stephen(Klee)
5. hodTvTVh(hř)změnaErhart Lukáš
5. hodTvTvD(hř)spojíErhart Lukáš(Šed)
6. hodAjB(Poč2)spojíKloudová Štěpánka(Klee)
6. hodAjA(Poč2)změnaKloudová Štěpánka
8. hodFjFJodpadá(Huc)
7.V3. hodD1D1(IV)spojíVeber Tomáš(Kli)
6. hodNjDSD(Poč3)suplujeMarušincová Irena(Štr)
7. hodAjB2B2(VII)spojíKloudová Štěpánka(Ker)
8. hodZSV1ZSV1(3.r)suplujeDraslarová Eva(Klee)
8.V7. hodFsFySn(VIII)přesun <<Vejsada Marekz 25.4. 7. hod
7. hodFsFyS(VIII)přesun <<Vejsada Marekz 25.4. 7. hod
7. hodNjKnDSDodpadá(Štr)
Pedagogický dohled u třídy:
1., -1.-11.hod - Štruncová Kateřina
2.V, 1.-2.hod - Měšťanová Květa
3.V, -1.-11.hod - Kernerová Nina, Klier Petr